47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Після двох заїздів Шхумова у Сочі сімнадцята


Олена Шхумова10 лютого 2014р. на ХХІІ зимових Олімпійських іграх у Сочі на старт санних перегонів вийшли жінки. Проведені перші два зїзди на одномісних санях.
Лідерство прогнозовано захопила лідер сезону німкеня Наталі Гайзенбергер. Слідом за нею йде її подруга по команді Тетяна Хюфнер, третя – американка Ерін Хемплін.
Минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова займає сімнадцяту позицію – її відставання від лідерів складає 2,4 сек. Інша вихованка училища Олена Стецків на 28 місці.
Шхумова рівно пройшла обидва з’їзди: 51,211 і 51,092 сек., тож будемо сподіватися, що у другій половині Олена втримає свою позицію, а може й покращить. Адже, до прикладу, від американки Кейт Хансен, яка займає 10 місце, її відділяє лише 0,9 сек.
     Отож, сьогодні о 16:30 за київським часом вболіваємо за Олену Шхумову!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх