47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Шхумова не витримала напруги олімпійських змагань


          У Сочі у центрі санного спорту «Санки» фінішували змагання жінок на одномісних санях.
Впевнену перемогу отримала німецька санкарка, лідер сезону Наталі Гайзенбергер. Срібна медаль у співвітчизниці чемпіонки Тетяни Хюфнер, бронзовою медалісткою Ігор стала американка Ерін Хемлін. Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків двадцять шоста.
На жаль, невдало завершила змагання інша вихованка училища, минулорічна випускниця Олена Шхумова. Після трьох з’їздів Олена перебувала на 17 позиції, однак у четвертому, завершальному спуску на одному з віражів допустилася помилки, яка призвела до її падіння. Олена все ж таки зуміла втриматися в санях і фінішувати. Але дорогоцінний час був втрачений і в підсумку лише 31 місце.
«Не витримала психологічного навантаження. Адже вона мала всі шанси втримати своє 17е місце і показати свій найкращий результат», - так прокоментував падіння Шхумової головний тренер збірної України Тарас Гарцула.
Про особливості олімпійських змагань і виступу Олени ми попросили поділитися директора училища, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака.
- Цілком погоджуюся з головним тренером. Олена не витримала напруги олімпійських змагань. Адже вони мають свою специфіку. Це єдині старти у світовому санкарському календарі, які складаються з 4х з’їздів, розтягнутих на 2 дні.
Друге, для Олени це перший сезон з повноцінною підготовкою і виступами на міжнародному рівні. У неї нема навіть досвіду виступів на чемпіонатах світу, а тут відразу Олімпійські ігри. Тому психологічне навантаження на неї звалилося, справді, колосальне.
Вважаю, нічого страшного не сталося – це її досвід. Олені зараз слід забути про невдачу і готуватися до командної естафети, де українці мають всі підстави увійти у десятку найсильніших команд світу.
Нагадаємо, що естафетна гонка відбудеться у Сочі 13 лютого. Початок – о 18.15 за київським часом.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх