48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Шхумова не витримала напруги олімпійських змагань


          У Сочі у центрі санного спорту «Санки» фінішували змагання жінок на одномісних санях.
Впевнену перемогу отримала німецька санкарка, лідер сезону Наталі Гайзенбергер. Срібна медаль у співвітчизниці чемпіонки Тетяни Хюфнер, бронзовою медалісткою Ігор стала американка Ерін Хемлін. Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків двадцять шоста.
На жаль, невдало завершила змагання інша вихованка училища, минулорічна випускниця Олена Шхумова. Після трьох з’їздів Олена перебувала на 17 позиції, однак у четвертому, завершальному спуску на одному з віражів допустилася помилки, яка призвела до її падіння. Олена все ж таки зуміла втриматися в санях і фінішувати. Але дорогоцінний час був втрачений і в підсумку лише 31 місце.
«Не витримала психологічного навантаження. Адже вона мала всі шанси втримати своє 17е місце і показати свій найкращий результат», - так прокоментував падіння Шхумової головний тренер збірної України Тарас Гарцула.
Про особливості олімпійських змагань і виступу Олени ми попросили поділитися директора училища, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака.
- Цілком погоджуюся з головним тренером. Олена не витримала напруги олімпійських змагань. Адже вони мають свою специфіку. Це єдині старти у світовому санкарському календарі, які складаються з 4х з’їздів, розтягнутих на 2 дні.
Друге, для Олени це перший сезон з повноцінною підготовкою і виступами на міжнародному рівні. У неї нема навіть досвіду виступів на чемпіонатах світу, а тут відразу Олімпійські ігри. Тому психологічне навантаження на неї звалилося, справді, колосальне.
Вважаю, нічого страшного не сталося – це її досвід. Олені зараз слід забути про невдачу і готуватися до командної естафети, де українці мають всі підстави увійти у десятку найсильніших команд світу.
Нагадаємо, що естафетна гонка відбудеться у Сочі 13 лютого. Початок – о 18.15 за київським часом.
 
Подробная информация программы автоматизации розничной торговли здесь.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі