48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Роман Захарків: "Чи можна виграти Олімпіаду на санках, яким 22 роки?"


Як ми вже повідомляли, 13 лютого на Олімпійських іграх у Сочі завершився турнір з санного спорту. В естафеті збірна України посіла 11-е місце з 12-и команд, що стартували.
Напередодні в двійках кременчанин Олександр Оболончик та вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Захарків (на фото) посіли 17-е місце з 19-и екіпажів.
Про причини, що не дозволяють українцям займати високі місця, розповіли Олександр Оболончик і Роман Захарків.
- На жаль, на Олімпійських іграх в Сочі ми показали свій максимум, - сказали Олександр Оболончик і Роман Захарків. - Різниця в технічному оснащенні між нами і лідерами не дозволяє нам боротися за високі місця, хоча в майстерності, думаю, ми їм не програємо. Добре, що ми взагалі потрапили на цю Олімпіаду. Будемо задовольнятися цим.
- Наскільки ви технічно відстаєте від тих же німців?
- На 22 роки.
- Звідки такі точні і великі цифри?
- Все просто. Нашим санкам - 22 роки. Вони - наші ровесники, а у німців та інших лідерів щорічно з'являються двоє нових саней. Плюс, одні залишаються з попереднього сезону. Вони навіть можуть вибирати, а нам які на початку кар'єри дісталися - на таких ми і катаємося.
- Може, хоча б полози міняли?
- Ні. Ми маємо на увазі, що ці сани зібрали 22 роки тому - і потім на них нічого не змінювали. Полозів у нас вже майже не залишилося. А інші, на жаль, зібрати не можуть.
Джерело: allsportinfo.ru

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших