47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На літньому Кубку FIL Собота серед призерів


У м.Цвікау (Німеччина) 10-11 травня 2014р. відбувся Міжнародний літній Кубок FIL (Міжнародна федерація санного спорту) зі з’їздів на санко-роликах.
За численної глядацької аудиторії участь у змаганнях взяли 142 санкарі з Німеччини, Чехії, Австрії, Румунії та України.
Україна на турнірі була представлена учнями Львівського училища фізичної культури Орестом Соботою, Мирославом Левковичем та ще одним львів’янином Андрієм Лисецьким, які змагались у категорії юнаків (спортсмени 1996-1999р.р.н.).
У цій категорії рівних не було німецьким санкарям, які у з’їздах на одиночних санях посіли шість перших місць. Андрій Лисецький посів 7 місце, Орест Собота – 11е, Мирослав Левкович – 20е.
Успішним для львів’ян виявилися командні перегони, де у складі змішаної інтернаціональної команди Андрій Лисецький і Орест Собота вибороли бронзові нагороди.
         За матеріалами www.sport-oda.lviv.ua 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх