47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Кращі санкарі визначались у Кременці


Поки олімпійська збірна з санного спорту змагалась у Ванкувері, у м.Кременці Тернопільської області пройшов ряд всеукраїнських першостей і кубків.
Першими на старт кременецької траси вийшла перспективна молодь. 10-12 лютого 2010р. тут проводився юніорський чемпіонат України. В змаганнях дівчат рівних не було студентці І курсу ЛУФК Анастасії Полуситок. Лише 0,4 сек. поступилась Насті молодша за віком Олена Стецьків, яка навчається у 10 класі. Серед хлопців дев'ятикласник Юрій Скиба на 5 позиції.
Відразу за юніорами свій чемпіонат розіграли юнаки. І тут дівчата УФК поза конкуренцією. На цей раз перемогла учениця 11 класу училища Олена Шумова. Олена Стецьків знову друга. Три медалі везе додому Юрій Скиба. Він посів ІІ місця в змаганнях на санках-одиночках і на санках-двійках та переміг у командній гонці. Кращим в змаганнях на санках-двійках став Павло Терновий, який навчається з Юрою в одному класі.
Останніми стартували дорослі спортсмени, які розіграли Кубок України. І тут кращою в змаганнях жінок стала минулорічна випускниця ЛУФК, член національної команди Марина Галайджян. А другою стала … та ж юна Олена Стецьків! Настя Полуcиток – на третій позиції.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу