48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Кращі санкарі визначались у Кременці


Поки олімпійська збірна з санного спорту змагалась у Ванкувері, у м.Кременці Тернопільської області пройшов ряд всеукраїнських першостей і кубків.
Першими на старт кременецької траси вийшла перспективна молодь. 10-12 лютого 2010р. тут проводився юніорський чемпіонат України. В змаганнях дівчат рівних не було студентці І курсу ЛУФК Анастасії Полуситок. Лише 0,4 сек. поступилась Насті молодша за віком Олена Стецьків, яка навчається у 10 класі. Серед хлопців дев'ятикласник Юрій Скиба на 5 позиції.
Відразу за юніорами свій чемпіонат розіграли юнаки. І тут дівчата УФК поза конкуренцією. На цей раз перемогла учениця 11 класу училища Олена Шумова. Олена Стецьків знову друга. Три медалі везе додому Юрій Скиба. Він посів ІІ місця в змаганнях на санках-одиночках і на санках-двійках та переміг у командній гонці. Кращим в змаганнях на санках-двійках став Павло Терновий, який навчається з Юрою в одному класі.
Останніми стартували дорослі спортсмени, які розіграли Кубок України. І тут кращою в змаганнях жінок стала минулорічна випускниця ЛУФК, член національної команди Марина Галайджян. А другою стала … та ж юна Олена Стецьків! Настя Полуcиток – на третій позиції.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі