48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Гула, Радченков, Левковичі і Драбінська


У м.Кременці 29-30 червня 2014р. відбувся літній Кубок України зі з’їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
В змаганнях старших дівчат кращою була цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Дарія Гула (на фото). Дарія фінішувала через 1.02,122 хв. і на 0,5сек. випередила одинадцятикласницю училища Ірину Левкович.
Серед юнаків цієї вікової категорії (спортсмени 1997-1998р.р.н.) кращим був вихованець ЛУФК Роман Радченков – 1.00,874 хв.
У естафетній гонці перемогу здобула збірна Львівської обл.-І у складі Романа Радченкова, Ірини Левкович та Андрія Лисецького.
Серед юнаків і дівчат 1999-2000р.р.н. рівних не було учням 9 класу училища Мирославу Левковичу та Наталії Драбінській. Другий результат з-поміж дівчат показала однокласниця переможців Олена Смага.
І у естафеті найсильнішими були львів’яни. Перемогу здобула збірна Львівщини-І у складі Мирослава Левковича, Олени Смаги і Ігора Стахіва. Друге місце посіла друга львівська команда, за яку виступали Дмитро Семенов (8кл. ЛУФК), Наталія Драбінська і Назарій Децик.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі