47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Гула, Радченков, Левковичі і Драбінська


У м.Кременці 29-30 червня 2014р. відбувся літній Кубок України зі з’їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
В змаганнях старших дівчат кращою була цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Дарія Гула (на фото). Дарія фінішувала через 1.02,122 хв. і на 0,5сек. випередила одинадцятикласницю училища Ірину Левкович.
Серед юнаків цієї вікової категорії (спортсмени 1997-1998р.р.н.) кращим був вихованець ЛУФК Роман Радченков – 1.00,874 хв.
У естафетній гонці перемогу здобула збірна Львівської обл.-І у складі Романа Радченкова, Ірини Левкович та Андрія Лисецького.
Серед юнаків і дівчат 1999-2000р.р.н. рівних не було учням 9 класу училища Мирославу Левковичу та Наталії Драбінській. Другий результат з-поміж дівчат показала однокласниця переможців Олена Смага.
І у естафеті найсильнішими були львів’яни. Перемогу здобула збірна Львівщини-І у складі Мирослава Левковича, Олени Смаги і Ігора Стахіва. Друге місце посіла друга львівська команда, за яку виступали Дмитро Семенов (8кл. ЛУФК), Наталія Драбінська і Назарій Децик.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх