47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі свій чемпіонат провели у Сігулді


         У м.Сігулді (Латвія) 18-22 листопада 2014р. відбувся чемпіонат України з санного спорту, участь у якому взяли усі найсильніші санкарі країни.
У з’їздах жінок на одномісних санях чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Олена лише на 0,09сек. зуміла випередити ще одну випускницю ЛУФК Анастасію Полуситок. Цікава деталь, Настя намагається сьогодні розвивати санний спорт на Івано-Франківщині, адже саме за цю область вона виступає.
Бронзовою призеркою національної першості стала студентка І курсу училища Дарія Гула (на фото). Цей успіх дозволив Дарі приміряти значок майстра спорту України. Одинадцятикласниця Ірина Левкович на шостому місці.
З-поміж чоловіків на одномісних санях переміг тернополянин Андрій Мандзій. Срібна нагорода у львів’янина Антона Дукача, на третьому місці – ще один представник Тернопільщини Сергій Данік.
На двомісних санях найкращий час показав збірний екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця ЛУФК Романа Захарківа (вип. 2011р.). На ІІ місці студенти І курсу училища Роман Радченков та Орест Собота, бронзові нагороди – в активі львів’ян Мар’яна Гузнера та Івана Винницького.
Завершувала змагання командна гонка, перемогу в якій здобула збірна команда у складі Олександра Оболончика, Романа Захарківа та Олени Шхумової (вип. ЛУФК 2011р.). На другому місці збірна Львівщини-І (Олена Стецків, Роман Радченков, Орест Собота), треті – тернополяни (Андрій Мандзій, Світлана Кравчук, Сергій Данік).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній ноті