47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На етапі Кубка світу в Калгарі Радченков і Собота шістнадцяті


          У м.Калгарі (Канада) 11-13 грудня 2014р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах чоловіків на двомісних санях 16 місце на етапі посів український екіпаж у складі студентів І курсу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ореста Соботи (на фото). Подвійну перемогу у цьому виді змагань святкували німецькі санкарі Тонні Еггерт/Саша Бенекен та Тобіас Вендль/Тобіас Арльт.
У перегонах на одномісних санях переміг канадець Едні Самуель. Львів’янин Антон Дукач показав двадцятий результат.
В змаганнях жінок на одномісних санях кращою була олімпійська чемпіонка Сочі, німкеня Наталі Гайзенбергер. Першокурсниця ЛУФК Дарія Гула на Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу посіла 15 місце, тоді як до основної сітки змагань відібрались перші чотирнадцять результатів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу