48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На етапі Кубка світу в Калгарі Радченков і Собота шістнадцяті


          У м.Калгарі (Канада) 11-13 грудня 2014р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах чоловіків на двомісних санях 16 місце на етапі посів український екіпаж у складі студентів І курсу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ореста Соботи (на фото). Подвійну перемогу у цьому виді змагань святкували німецькі санкарі Тонні Еггерт/Саша Бенекен та Тобіас Вендль/Тобіас Арльт.
У перегонах на одномісних санях переміг канадець Едні Самуель. Львів’янин Антон Дукач показав двадцятий результат.
В змаганнях жінок на одномісних санях кращою була олімпійська чемпіонка Сочі, німкеня Наталі Гайзенбергер. Першокурсниця ЛУФК Дарія Гула на Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу посіла 15 місце, тоді як до основної сітки змагань відібрались перші чотирнадцять результатів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі