47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Основу збірної на молодіжному форумі склали санкарі ЛУФК


       У м.Ліллехаммері (Норвегія) 16-17 січня 2015р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів.
Збірну команду України на молодіжному санкарському форумі склали представники Львівщини, зокрема учні Львівського училища фізичної культури.
У з’їздах на одномісних санях шостий результат у Ліллехаммері показав Антон Дукач. До місця на п’єдесталі пошани талановитому львів’янину не вистачило лише 0,099сек.
У змаганнях на двомісних санях екіпаж у складі учня 9 класу училища Мирослава Левковича (на фото) та Андрія Лисецького фінішував дванадцятим. Інша українська двійка Роман Радченков/Юрій Собота (обидва студенти І курсу ЛУФК) на 15 місці.
Дещо слабше виступили дівчата: Дарія Гула (І курс) посіла 30 місце, а Ірина Левкович (11кл.) - 36е.
Замикала змагання естафетна гонка. Збірна команда України, за яку виступали Дарія Гула, Антон Дукач, Мирослав Левкович та Андрій Лисецький фінішувала восьмою.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх