48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Основу збірної на молодіжному форумі склали санкарі ЛУФК


       У м.Ліллехаммері (Норвегія) 16-17 січня 2015р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів.
Збірну команду України на молодіжному санкарському форумі склали представники Львівщини, зокрема учні Львівського училища фізичної культури.
У з’їздах на одномісних санях шостий результат у Ліллехаммері показав Антон Дукач. До місця на п’єдесталі пошани талановитому львів’янину не вистачило лише 0,099сек.
У змаганнях на двомісних санях екіпаж у складі учня 9 класу училища Мирослава Левковича (на фото) та Андрія Лисецького фінішував дванадцятим. Інша українська двійка Роман Радченков/Юрій Собота (обидва студенти І курсу ЛУФК) на 15 місці.
Дещо слабше виступили дівчата: Дарія Гула (І курс) посіла 30 місце, а Ірина Левкович (11кл.) - 36е.
Замикала змагання естафетна гонка. Збірна команда України, за яку виступали Дарія Гула, Антон Дукач, Мирослав Левкович та Андрій Лисецький фінішувала восьмою.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає форму