47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК змагались у Оберхофі


       У м.Оберхофі (Німеччина) 24-25 січня 2015р. відбувся ІV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту, участь у якому у складі збірної команди України взяли і учні Львівського училища фізичної культури.
У з’їздах на двомісних санях серед юніорів екіпаж у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 9 класу училища Мирослава Левковича (на фото) посів 12 місце. Студентка І курсу Дарія Гула фінішувала двадцять першою в змаганнях серед дівчат.
У командному спринті, у якому по черзі з’їжджають дівчина, хлопець на одномісних санях та екіпаж саней-двійок, збірна України показала 8-ий результат. У складі збірної виступали Дарія Гула, львів’янин Антон Дукач та Андрій Лисецький/Мирослав Левкович.
Серед спортсменів юнацької вікової категорії учениця 11 класу училища Ірина Левкович посіла 19 місце, а дев’ятикласниця Олена Смага – 30. В змаганнях хлопців кращим серед українців був львів’янин Ігор Стахів, у якого 22-ий результат. Учень 11 класу ЛУФК Михайло Савицький на 34 позиції.
Традиційно на етапі Кубка світу у Оберхофі домінували господарі змагань – німецькі санкарі, які отримали 6 перемог з 7 можливих.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх