47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На юніорському чемпіонаті Європи Гула і Лисецький посіли 7 місце


 У м.Оберхофі (Німеччина) 24-25 січня 2015р. у програмі IV етапу молодіжного Кубка світу кращі санкарі старого континенту розіграли і звання чемпіонів Європи серед юніорів.
У з’їздах на одномісних санях перемогу отримали німецькі санкарі Себастіан Блей та Джессіка Тібель, на двомісних санях - їх співвітчизники Флоріан Льоффлер та Мануель Стібінг. У командній гонці кращими були росіяни.
Збірна команда України у складі учнів Львівського училища фізичної культури Дарії Гули (на фото), Мирослава Левковича та львів’ян Антона Дукача і Андрія Лисецького посіла 7 місце.
У індивідуальних видах змагань Антон Дукач п’ятнадцятий, Дарія Гула сімнадцята, екіпаж двомісних саней Андрій Лисецький/Мирослав Левкович – одинадцяті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх