48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На юніорському чемпіонаті Європи Гула і Лисецький посіли 7 місце


 У м.Оберхофі (Німеччина) 24-25 січня 2015р. у програмі IV етапу молодіжного Кубка світу кращі санкарі старого континенту розіграли і звання чемпіонів Європи серед юніорів.
У з’їздах на одномісних санях перемогу отримали німецькі санкарі Себастіан Блей та Джессіка Тібель, на двомісних санях - їх співвітчизники Флоріан Льоффлер та Мануель Стібінг. У командній гонці кращими були росіяни.
Збірна команда України у складі учнів Львівського училища фізичної культури Дарії Гули (на фото), Мирослава Левковича та львів’ян Антона Дукача і Андрія Лисецького посіла 7 місце.
У індивідуальних видах змагань Антон Дукач п’ятнадцятий, Дарія Гула сімнадцята, екіпаж двомісних саней Андрій Лисецький/Мирослав Левкович – одинадцяті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі