48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Гула дебютувала на чемпіонаті світу


           У м.Сігулді 14-15 лютого 2015р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту.
     Старти у цьому центрі латвійського зимового спорту стали дебютними на змаганнях такого рівня для студентки І курсу Львівського училища фізичної культури Дарії Гули (на фото). У з’їздах жінок на одномісних санях Дарія посіла 30 місце. Місця інших вихованок ЛУФК такі: Олена Стецків (вип. 2011р.) – 25-е, Анастасія Полуситок (вип. 2013р.) -34-е, Олена Шхумова (вип. 2013р.) – 37-е.
У перегонах на двомісних санях український екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця училища Романа Захарківа (вип. 2011р.) посів 19 місце. Серед одиночників кременчанин Андрій Мандзій на 28 позиції.
Завершився світовий санкарський форум змішаною естафетою. Збірна команда України у складі Стецків, Мандзія, Оболончика і Захарківа замкнула десятку найсильніших.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Молоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світу