47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Гула дебютувала на чемпіонаті світу


           У м.Сігулді 14-15 лютого 2015р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту.
     Старти у цьому центрі латвійського зимового спорту стали дебютними на змаганнях такого рівня для студентки І курсу Львівського училища фізичної культури Дарії Гули (на фото). У з’їздах жінок на одномісних санях Дарія посіла 30 місце. Місця інших вихованок ЛУФК такі: Олена Стецків (вип. 2011р.) – 25-е, Анастасія Полуситок (вип. 2013р.) -34-е, Олена Шхумова (вип. 2013р.) – 37-е.
У перегонах на двомісних санях український екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця училища Романа Захарківа (вип. 2011р.) посів 19 місце. Серед одиночників кременчанин Андрій Мандзій на 28 позиції.
Завершився світовий санкарський форум змішаною естафетою. Збірна команда України у складі Стецків, Мандзія, Оболончика і Захарківа замкнула десятку найсильніших.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу