48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі у Кременці змагались на санкороликах


      У м.Кременці 29 липня-1 серпня 2015р. відбулися Всеукраїнські змагання зі з’їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
В змаганнях дівчат віком до 17 років весь п’єдестал пошани зайняли вихованки Львівського училища фізичної культури. Переможницею з результатом 1.11,820 хв. стала учениця 10 класу Олена Смага. За нею фінішували цьогорічні випускниці Анна Харчос (1.12,162) і Ірина Левкович (1.12,857).
Серед хлопців переміг учень Львівської ШВСМ Андрій Лисецький – 1.01,449. Десятикласник училища Мирослав Левкович на другому місці (1.01, 600), бронзова нагорода у кременецького санкаря Владислава Братуся (1.01,821).
І в естафетній гонці домінували львів’яни. Першою на фініші була збірна Львівщини-І у складі Лисецького, Смаги, Ігора Стахіва (ЛОШВСМ) та десятикласниці училища Наталії Драбінської. На другому місці – збірна Львівської обл.-ІІ, за яку виступали Мирослав Левкович, Дмитро Семенов (9кл.ЛУФК), Анастасія Слюсар (СДЮШОР «Беркут») та Анна Харчос.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками