47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Кубок Бони підкорився Стецків, Гулі та Левкович


      14-16 серпня 2015р. у м.Кременці, що на Тернопільщині, відбулися традиційні міжнародні змагання «Кубок Бони» зі з’їздів на санкороликах. На цей раз в гості до найсильніших санкарів України завітали спортсмени з Польщі та Болгарії.
В змаганнях жінок основна боротьба за нагороди розгорнулась між вихованками Львівського училища фізичної культури, членкинями національної збірної команди України Оленою Стецків (вип. 2011р.) та Анастасією Полуситок (вип. 2012р.). Впевнено перемогла Стецків (на фото), яка свою опонентку випередила на 1,2 сек. В чоловіків переможцем став місцевий атлет Андрій Мандзій.
В категорії юніорок найкращий час показала студентка ІІ курсу училища Дарія Гула – 1.06,466 хв. На другому місці кременчанка Анна Павець, третя – Поліна Банова з Болгарії.
Серед юніорів переміг львів’янин Ігор Стахів. Цьогорічний випускник училища Михайло Савицький на другому місці.
В заїздах юнаків рівних не було львів’янину Андрію Лисецькому. Десятикласник Мирослав Левкович на третьому місці.
Серед дівчат весь п’єдестал пошани посіли вихованки ЛУФК: на І місці Ірина Левкович (І курс), друга – Олена Смага (10кл.), третя – Анна Харчос (вип. 2015р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх