47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Молоді санкарі розпочали олімпійський сезон


   У столиці XVII зимової Олімпіади м.Ліллегаммері (Норвегія) 19-20 листопада 2015 р. стартував змагальний сезон у санному спорті – тут відбувся І етап Кубка світу серед молоді.
       Кращі молоді санкарі усієї планети  змагались у двох вікових категоріях: юніори (до 20 років) та юнаки групи «А» (до 18 років). Особливістю цьогорічних змагань юнаків є те, що за їх результатами будуть відібрані учасники ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які 12-21 лютого 2016 р. пройдуть у тому ж Ліллегаммері.
            У заїздах санкарів на двомісних санях  5 місце посів український екіпаж у складі Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича. Перемогу у цьому виді змагань вибороли росіяни.
            Серед дівчат-юніорок на одномісних санях домінували німкені, які зайняли увесь пєдестал пошани. Перемогла Аліса Денглер. Студентка 2 курсу училища Дарія Гула  (на фото) на 6 місці.
            Серед юнаків добру заявку на юнацьку олімпіаду зробив львів’янин Ігор Стахів, який посів 7 місце. Його відставання від переможця – Пауля Хайдера з Німеччини склало лише 1,1 сек. Серед дівчат Олена Смага (10 кл.) та Ірина Левкович (І курс) показали відповідно 28 і 29 результати.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх