Санний спорт : Молоді санкарі розпочали олімпійський сезон

У столиці XVII зимової Олімпіади м.Ліллегаммері (Норвегія) 19-20 листопада 2015 р. стартував змагальний сезон у санному спорті – тут відбувся І етап Кубка світу серед молоді.
       Кращі молоді санкарі усієї планети  змагались у двох вікових категоріях: юніори (до 20 років) та юнаки групи «А» (до 18 років). Особливістю цьогорічних змагань юнаків є те, що за їх результатами будуть відібрані учасники ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які 12-21 лютого 2016 р. пройдуть у тому ж Ліллегаммері.
            У заїздах санкарів на двомісних санях  5 місце посів український екіпаж у складі Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича. Перемогу у цьому виді змагань вибороли росіяни.
            Серед дівчат-юніорок на одномісних санях домінували німкені, які зайняли увесь пєдестал пошани. Перемогла Аліса Денглер. Студентка 2 курсу училища Дарія Гула  (на фото) на 6 місці.
            Серед юнаків добру заявку на юнацьку олімпіаду зробив львів’янин Ігор Стахів, який посів 7 місце. Його відставання від переможця – Пауля Хайдера з Німеччини склало лише 1,1 сек. Серед дівчат Олена Смага (10 кл.) та Ірина Левкович (І курс) показали відповідно 28 і 29 результати.

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті