47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК здобувають залікові очки для участі у юнацькій олімпіаді


       
        У м.Сігулді, що у Латвії, 27-28 листопада 2015р. відбувся ІІ етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів (до 20 років) та юнаків категорії «А» (до 18 років). Особливістю цьогорічних змагань юнацької вікової категорії є те, що за їх результатами будуть відібрані учасники ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллехаммері.
У перегонах на двомісних санях добру заявку на участь у юнацькій олімпіаді зробив екіпаж львів’ян у складі Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича (на фото). За сумою двох заїздів хлопці показали восьмий результат – 1.13,003 хв. і лише 1,4 сек. поступилися переможцям Андрєю Шандеру та Семену Мікову з Росії. Необхідні залікові очки на етапі заробили також десятикласниця Наталія Драбінська, яка посіла 20 місце у змаганнях дівчат та цьогорічний випускник Михайло Савицький, який фінішував дев’ятнадцятим на одномісних санях.
В змаганнях юніорів Дарія Гула (ІІ курс) на 8 місці серед дівчат, а її однокурсники Роман Радченков і Орест Собота – десяті на двомісних санях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх