ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК здобувають залікові очки для участі у юнацькій олімпіаді


       
        У м.Сігулді, що у Латвії, 27-28 листопада 2015р. відбувся ІІ етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів (до 20 років) та юнаків категорії «А» (до 18 років). Особливістю цьогорічних змагань юнацької вікової категорії є те, що за їх результатами будуть відібрані учасники ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллехаммері.
У перегонах на двомісних санях добру заявку на участь у юнацькій олімпіаді зробив екіпаж львів’ян у складі Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича (на фото). За сумою двох заїздів хлопці показали восьмий результат – 1.13,003 хв. і лише 1,4 сек. поступилися переможцям Андрєю Шандеру та Семену Мікову з Росії. Необхідні залікові очки на етапі заробили також десятикласниця Наталія Драбінська, яка посіла 20 місце у змаганнях дівчат та цьогорічний випускник Михайло Савицький, який фінішував дев’ятнадцятим на одномісних санях.
В змаганнях юніорів Дарія Гула (ІІ курс) на 8 місці серед дівчат, а її однокурсники Роман Радченков і Орест Собота – десяті на двомісних санях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Кубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафетіОлена Смага продовжує лідирувати у світовому санкарському рейтингу