48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На стартовому етапі Кубка світу санкарі відзначились у естафеті


        8 місце у командній естафеті посіла збірна команда України на стартовому етапі Кубка світу з санного спорту, який 28-29 листопада 2015р. проходив у м.Інсбрук (Австрія). У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип. 2013р.), Роман Захарків (вип. 2011р.), львів’янин Антон Дукач та кременчанин Олександр Оболончик. Перемогли фаворити – німецькі санкарі, другі латвійці, на третьому місці – збірна Італії.
У особистих з’їздах Олена Шхумова (на фото) двадцять четверта серед жінок, Антон Дукач – двадцять восьмий серед чоловіків на одномісних санях. Екіпажу двомісних саней Олександру Оболончику і Роману Захарківу не вистачило 0,198сек., щоб кваліфікуватись до основної сітки. Хлопці посіли 14 місце у Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу. Так само у Кубку націй закінчили свої виступи Анастасія Полуситок (вип. 2012р.) – 19 місце і Олена Стецків (вип. 2011р.) – 21 місце.
Наступний етап світового санкарського Кубка відбудеться за тиждень у американському Лейк Плесіді.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі