ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На стартовому етапі Кубка світу санкарі відзначились у естафеті


        8 місце у командній естафеті посіла збірна команда України на стартовому етапі Кубка світу з санного спорту, який 28-29 листопада 2015р. проходив у м.Інсбрук (Австрія). У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип. 2013р.), Роман Захарків (вип. 2011р.), львів’янин Антон Дукач та кременчанин Олександр Оболончик. Перемогли фаворити – німецькі санкарі, другі латвійці, на третьому місці – збірна Італії.
У особистих з’їздах Олена Шхумова (на фото) двадцять четверта серед жінок, Антон Дукач – двадцять восьмий серед чоловіків на одномісних санях. Екіпажу двомісних саней Олександру Оболончику і Роману Захарківу не вистачило 0,198сек., щоб кваліфікуватись до основної сітки. Хлопці посіли 14 місце у Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу. Так само у Кубку націй закінчили свої виступи Анастасія Полуситок (вип. 2012р.) – 19 місце і Олена Стецків (вип. 2011р.) – 21 місце.
Наступний етап світового санкарського Кубка відбудеться за тиждень у американському Лейк Плесіді.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті