ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК продовжують здобувати рейтингові очки для участі в юнацькій олімпіаді


        Вихованці відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури продовжують здобувати рейтингові очки для участі у ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллегаммері.
На ІІІ етапі молодіжного Кубка світу, який 5-6 грудня 2015р. відбувся у містечку Кьонігзее (Німеччина), цьогорічний випускник училища Михайло Савицький (на фото) посів 18 місце у з’їздах на одномісних санях у категорії юнаків. Ірина Левкович (І курс) показала 22ий результат серед дівчат. Наталія Драбінська на 25 місці, а Олена Смага (обидві 10 клас) тридцять друга.
У перегонах на двомісних санях український дует у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича посів 10 місце. Двійка Назар Децик (10 кл.) та Дмитро Семенов (9 кл.) на 13 фінішній позиції.
В змаганнях юніорів у шестірку кращих на двомісних санях увійшли другокурсники училища Роман Радченков та Орест Собота. Однокурсниця хлопців Дарія Гула показала 11ий результат в заїздах дівчат.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті