48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК продовжують здобувати рейтингові очки для участі в юнацькій олімпіаді


        Вихованці відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури продовжують здобувати рейтингові очки для участі у ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллегаммері.
На ІІІ етапі молодіжного Кубка світу, який 5-6 грудня 2015р. відбувся у містечку Кьонігзее (Німеччина), цьогорічний випускник училища Михайло Савицький (на фото) посів 18 місце у з’їздах на одномісних санях у категорії юнаків. Ірина Левкович (І курс) показала 22ий результат серед дівчат. Наталія Драбінська на 25 місці, а Олена Смага (обидві 10 клас) тридцять друга.
У перегонах на двомісних санях український дует у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича посів 10 місце. Двійка Назар Децик (10 кл.) та Дмитро Семенов (9 кл.) на 13 фінішній позиції.
В змаганнях юніорів у шестірку кращих на двомісних санях увійшли другокурсники училища Роман Радченков та Орест Собота. Однокурсниця хлопців Дарія Гула показала 11ий результат в заїздах дівчат.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі