ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі Радченков і Собота у шестірці кращих на етапі Кубка світу у Інсбруку


      У м.Інсбруку (Австрія) 11-12 грудня 2015р. відбувся IV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, спортсмени у ньому змагаються у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки до 18.
У з’їздах на двомісних санях 6 місце серед юніорів посів український екіпаж у складі студентів ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ореста Соботи (на фото). Двійка у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича фінішувала дев’ятою. Перемогу на етапі здобула російська пара Євгеній Євдокімов/Алєксєй Грошев.
У перегонах дівчат на одномісних санях однокурсниця Романа та Ореста Дарія Гула на 15 місці.
Серед юнаків, де розігруються ліцензії на ІІ юнацькі Олімпійські ігри у Ліллегаммері, з кращого боку показали себе десятикласник училища Назар Децик та учень 9 класу Дмитро Семенов. Хлопці посіли 13 місце. Львів’янин Ігор Стахів шістнадцятий у з’їздах на одномісних санях серед хлопців, а вихованки ЛУФК Олена Смага (10 кл.), Ірина Левкович (11 кл.) та Наталія Драбінська (10 кл.) на 24, 35 і 38 місцях відповідно серед дівчат.
У командній гонці збірна України у складі Смаги, Стахіва, Радченкова та Соботи показала сьомий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті