47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі Радченков і Собота у шестірці кращих на етапі Кубка світу у Інсбруку


      У м.Інсбруку (Австрія) 11-12 грудня 2015р. відбувся IV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, спортсмени у ньому змагаються у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки до 18.
У з’їздах на двомісних санях 6 місце серед юніорів посів український екіпаж у складі студентів ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ореста Соботи (на фото). Двійка у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича фінішувала дев’ятою. Перемогу на етапі здобула російська пара Євгеній Євдокімов/Алєксєй Грошев.
У перегонах дівчат на одномісних санях однокурсниця Романа та Ореста Дарія Гула на 15 місці.
Серед юнаків, де розігруються ліцензії на ІІ юнацькі Олімпійські ігри у Ліллегаммері, з кращого боку показали себе десятикласник училища Назар Децик та учень 9 класу Дмитро Семенов. Хлопці посіли 13 місце. Львів’янин Ігор Стахів шістнадцятий у з’їздах на одномісних санях серед хлопців, а вихованки ЛУФК Олена Смага (10 кл.), Ірина Левкович (11 кл.) та Наталія Драбінська (10 кл.) на 24, 35 і 38 місцях відповідно серед дівчат.
У командній гонці збірна України у складі Смаги, Стахіва, Радченкова та Соботи показала сьомий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців