Санний спорт : На етапі Кубка світу у Сейзер Альмі Демчук вісімнадцятий

На гірськолижному курорті Сейзер Альм, що в італійських Альпах, 5-6 січня 2016р. відбувся ІІ етап юніорського Кубка світу з натурбану – санних перегонів на натуральних трасах. Особливістю цього етапу було те, що траса була короткою - лише 410м у довжину. Отож, у великій мірі все вирішувала технічна вправність спортсменів.
У перегонах на одномісних санях студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Демчук (на фото) посів 18 місце. За сумою двох з’їздів Андрій показав час 1.12,30хв. Перемогу на етапі здобув італієць Лаурін Якоб Компатшер – 1.07,91.
Серед дівчат кращою була також представниця господарів Даніела Міттермейєр. Львів'янка Анастасія Слюсар фінішувала чотирнадцятою.

Санний спорт

Молоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світу