ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На етапі молодіжного Кубка світу у Альтенберзі Левкович у вісімці кращих


          
      У м.Альтенберзі (Німеччина) 16-17 січня 2016р. відбувся V етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, молоді санкарі у ньому змагалися у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки до 18.
У з’їздах на двомісних санях 8 місце серед юніорів посів український дует у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича (на фото). В змаганнях дівчат десятикласниця училища Олена Смага на 21 місці. Першокурсниця Ірина Левкович двадцять дев'ята, а Наталія Драбінська (10кл.) – тридцять перша.
Серед юнаків львів’янин Ігор Стахів показав 14ий час на одномісних санях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Кубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафетіОлена Смага продовжує лідирувати у світовому санкарському рейтингу