47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На етапі молодіжного Кубка світу у Альтенберзі Левкович у вісімці кращих


          
      У м.Альтенберзі (Німеччина) 16-17 січня 2016р. відбувся V етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, молоді санкарі у ньому змагалися у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки до 18.
У з’їздах на двомісних санях 8 місце серед юніорів посів український дует у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича (на фото). В змаганнях дівчат десятикласниця училища Олена Смага на 21 місці. Першокурсниця Ірина Левкович двадцять дев'ята, а Наталія Драбінська (10кл.) – тридцять перша.
Серед юнаків львів’янин Ігор Стахів показав 14ий час на одномісних санях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців