Санний спорт : На етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 5 місце

5 місце у командній гонці посіла збірна команда України на V етапі Кубка світу з натурбану (санні перегони на натуральних трасах), який 29-31 січня 2016р. проходив у італійському альпійському містечку Дойчнофені. У складі збірної виступали львів’яни Анастасія Слюсар, Денис Найчук, Мирослав Ленько та студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Демчук (на фото).
У з’їздах на двомісних санях Демчук і Ленько фінішували одинадцятими.
У одномісних санях Анастасія Слюсар показала 14 результат серед жінок, Андрій Демчук – двадцять другий серед чоловіків.
Домінували у Дойчнофені італійські натурбаністи, які перемогли у всіх чотирьох видах програми.

Санний спорт

Кубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафетіОлена Смага продовжує лідирувати у світовому санкарському рейтингу