48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті Європи Захарків кращий серед українців


         
      У м.Альтенберзі (Німеччина) 13-14 лютого 2016р. у програмі чергового, восьмого за ліком, етапу Кубка світу з санного спорту розіграні і звання чемпіонів Європи у цьому виді спорту.
У всіх чотирьох видах програми чемпіонські звання вибороли господарі – німецькі санкарі: серед жінок Тетяна Хьофнер, серед чоловіків на одномісних санях – Фелікс Льоч, на двомісних санях Тоні Еггерт і Саша Бенекен, в естафетній гонці – збірна Німеччини.
Кращим серед українців був екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (на фото), який посів 18 місце.
В перегонах на одномісних санях львів’янин Антон Дукач показав 21 результат, а кременчанин Андрій Мандзій посів двадцять третє місце.
В з’їздах жінок Олена Стецків (вип. 2011р.) на 22 місці, Олена Шхумова (вип. 2013р.) – двадцять четверта, Дарія Гула (ІІ курс) – двадцять шоста.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі