ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті Європи Захарків кращий серед українців


         
      У м.Альтенберзі (Німеччина) 13-14 лютого 2016р. у програмі чергового, восьмого за ліком, етапу Кубка світу з санного спорту розіграні і звання чемпіонів Європи у цьому виді спорту.
У всіх чотирьох видах програми чемпіонські звання вибороли господарі – німецькі санкарі: серед жінок Тетяна Хьофнер, серед чоловіків на одномісних санях – Фелікс Льоч, на двомісних санях Тоні Еггерт і Саша Бенекен, в естафетній гонці – збірна Німеччини.
Кращим серед українців був екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (на фото), який посів 18 місце.
В перегонах на одномісних санях львів’янин Антон Дукач показав 21 результат, а кременчанин Андрій Мандзій посів двадцять третє місце.
В з’їздах жінок Олена Стецків (вип. 2011р.) на 22 місці, Олена Шхумова (вип. 2013р.) – двадцять четверта, Дарія Гула (ІІ курс) – двадцять шоста.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті