47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті Європи Захарків кращий серед українців


         
      У м.Альтенберзі (Німеччина) 13-14 лютого 2016р. у програмі чергового, восьмого за ліком, етапу Кубка світу з санного спорту розіграні і звання чемпіонів Європи у цьому виді спорту.
У всіх чотирьох видах програми чемпіонські звання вибороли господарі – німецькі санкарі: серед жінок Тетяна Хьофнер, серед чоловіків на одномісних санях – Фелікс Льоч, на двомісних санях Тоні Еггерт і Саша Бенекен, в естафетній гонці – збірна Німеччини.
Кращим серед українців був екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (на фото), який посів 18 місце.
В перегонах на одномісних санях львів’янин Антон Дукач показав 21 результат, а кременчанин Андрій Мандзій посів двадцять третє місце.
В з’їздах жінок Олена Стецків (вип. 2011р.) на 22 місці, Олена Шхумова (вип. 2013р.) – двадцять четверта, Дарія Гула (ІІ курс) – двадцять шоста.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців