Санний спорт : Юніори ЛУФК домінували на всеукраїнських змаганнях зі з’їздів на санкороликах

У м.Кременці 27-29 липня 2016р. відбулися всеукраїнські змагання з санного спорту зі з’їздів на санкороликах серед юніорів.
Серед дівчат переможницею змагань стала студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Ірина Левкович (на фото). Друге місце посіла третьокурсниця Дарія Гула, третє – учениця 11 класу Наталія Драбінська.
Серед хлопців переміг львів’янин Андрій Лисецький. Срібним призером змагань став Роман Радченков (вип. 2016р.), бронзова нагорода в активі учня 11 класу Мирослава Левковича.
У командній гонці домінувала збірна Львівської обл.-І у складі Лисецького, Радченкова та Ірини Левкович. На другому місці збірна Львівщини-ІІ, яку представляли Мирослав Левкович, Ігор Стахів та Дарія Гула.

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті