ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах в Україні найкраще з’їжджає Олена Шхумова


        
       У м.Кременці 30-31 липня 2016р. відбулися всеукраїнські змагання з санного спорту зі з’їздів на санкороликах.
Найкращою серед жінок була вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип. 2013р.). За сумою двох заїздів Олена (на фото) показала результат 1.03,264хв. І наступні місця були за вихованками училища: друге місце посіла Олена Стецків (вип. 2011р.) – 1.03,361, третє – Наталія Драбінська (11кл.) – 1.03,740, четверте – Дарія Гула (ІІІ курс) – 1.03,827, п’яте – Ірина Левкович (ІІ курс) – 1.03,998.
Серед чоловіків відзначився львів’янин Антон Дукач – 1.01,546хв. Другим фінішував місцевий спортсмен Андрій Мандзій – 1.01,721. На третьому місці – учень 11 класу училища Мирослав Левкович – 1.02,137.
Завершувала змагання командна гонка. Переможцем стала збірна Львівщини-І, у складі якої виступали Дукач, Шхумова і Мирослав Левкович. Збірна Львівщини-ІІ на другому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті