Санний спорт : Кубок Бони розіграли Стецків і Шхумова

Підготовку до зимового сезону розпочали українські санкарі. У м.Кременці     12-14 серпня 2016р. відбулися традиційні змагання зі спусків на санкороликах «Кубок Бони-2016», у яких поруч з кращими вітчизняними спортсменами участь взяли гості з Польщі та Болгарії.
У з'їздах жінок першість розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури, члени національної збірної команди України Олена Стецків та Олена Шхумова. З перевагою у 0,283 сек перемогла Стецків (на фото). У чоловіків кращий результат показав кременчанин Андрій Мандзій – 1.00,369хв.
І серед юніорок кращими були студентки ЛУФК Ірина Левкович (результат – 1.02,841хв.) та Дарія Гула (1.02,943). Серед хлопців-юніорів переміг львів’янин Андрій Лисецький. Друге, третє і четверта місця посіли вихованці училища Михайло Савицький, Орест Собота та Андрій Демчук.
Серед хлопців юнацької вікової категорії переможцем став кременчанин Владислав Братуль. Учень 11 класу ЛУФК Мирослав Левкович на третьому місці. Серед дівчат рівних не було Катерині Швайко. Наталія Драбінська (11кл.) – срібна призерка, Катерина Васильків (10кл.) – п’ята.
У командній гонці перемогла збірна України у складі Мандзія, Стецків та львів’янина Антона Дукача. Другі – болгари, на третьому місці – польська команда.

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті