48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі свій чемпіонат провели у Латвії


        У м.Сігулді (Латвія) на місцевій санно-бобслейній трасі зі штучним наморожуванням льоду українські санкарі 19-20 жовтня 2016р. провели свій чемпіонат.
  Серед жінок у з’їздах на одномісних санях чільну шестірку склали вихованки Львівського училища фізичної культури: перемогла Олена Шхумова (вип. 2013р.), друге місце посіла Олена Стецків (вип. 2011р.), третє, а з ним і звання майстра спорту виборола Ірина Левкович (ІІ курс, на фото), далі розташувались Анна Харчос (вип.2015р.), Наталія Драбінська (11 кл.), Дарія Гула (ІІІ курс) та Олена Смага (11 кл.).
  Серед чоловіків чемпіоном України став кременчанин Андрій Мандзій. Лише 0,116сек поступився йому львів’янин Антон Дукач. Третє місце посів ще один львів’янин Ігор Стахів, якому також підкорився норматив майстра спорту України.
   Кременчанин Олександр Оболончик і вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.) фінішували першими на двомісних санях. Результат переможців - 1.27,233хв. Слідом за ними на фініш заїхали студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота. Відставання хлопців від переможців склало 0,717сек. Бронзові нагороди виборов ще один збірний екіпаж у складі кременчанина Ігоря Гоя та одинадцятикласника училища Мирослава Левковича.
   У естафетній гонці переміг збірний екіпаж у складі Дукача, Стецків, Оболончика та Захарківа. ІІ місце посіли Мандзій, Шхумова, Радченков і Собота, третє – Стахів, Смага, Дмитро Семенов та Назар Децик (обидва 10 кл. ЛУФК).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками