ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі свій чемпіонат провели у Латвії


        У м.Сігулді (Латвія) на місцевій санно-бобслейній трасі зі штучним наморожуванням льоду українські санкарі 19-20 жовтня 2016р. провели свій чемпіонат.
  Серед жінок у з’їздах на одномісних санях чільну шестірку склали вихованки Львівського училища фізичної культури: перемогла Олена Шхумова (вип. 2013р.), друге місце посіла Олена Стецків (вип. 2011р.), третє, а з ним і звання майстра спорту виборола Ірина Левкович (ІІ курс, на фото), далі розташувались Анна Харчос (вип.2015р.), Наталія Драбінська (11 кл.), Дарія Гула (ІІІ курс) та Олена Смага (11 кл.).
  Серед чоловіків чемпіоном України став кременчанин Андрій Мандзій. Лише 0,116сек поступився йому львів’янин Антон Дукач. Третє місце посів ще один львів’янин Ігор Стахів, якому також підкорився норматив майстра спорту України.
   Кременчанин Олександр Оболончик і вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.) фінішували першими на двомісних санях. Результат переможців - 1.27,233хв. Слідом за ними на фініш заїхали студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота. Відставання хлопців від переможців склало 0,717сек. Бронзові нагороди виборов ще один збірний екіпаж у складі кременчанина Ігоря Гоя та одинадцятикласника училища Мирослава Левковича.
   У естафетній гонці переміг збірний екіпаж у складі Дукача, Стецків, Оболончика та Захарківа. ІІ місце посіли Мандзій, Шхумова, Радченков і Собота, третє – Стахів, Смага, Дмитро Семенов та Назар Децик (обидва 10 кл. ЛУФК).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті