47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі свій чемпіонат провели у Латвії


        У м.Сігулді (Латвія) на місцевій санно-бобслейній трасі зі штучним наморожуванням льоду українські санкарі 19-20 жовтня 2016р. провели свій чемпіонат.
  Серед жінок у з’їздах на одномісних санях чільну шестірку склали вихованки Львівського училища фізичної культури: перемогла Олена Шхумова (вип. 2013р.), друге місце посіла Олена Стецків (вип. 2011р.), третє, а з ним і звання майстра спорту виборола Ірина Левкович (ІІ курс, на фото), далі розташувались Анна Харчос (вип.2015р.), Наталія Драбінська (11 кл.), Дарія Гула (ІІІ курс) та Олена Смага (11 кл.).
  Серед чоловіків чемпіоном України став кременчанин Андрій Мандзій. Лише 0,116сек поступився йому львів’янин Антон Дукач. Третє місце посів ще один львів’янин Ігор Стахів, якому також підкорився норматив майстра спорту України.
   Кременчанин Олександр Оболончик і вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.) фінішували першими на двомісних санях. Результат переможців - 1.27,233хв. Слідом за ними на фініш заїхали студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота. Відставання хлопців від переможців склало 0,717сек. Бронзові нагороди виборов ще один збірний екіпаж у складі кременчанина Ігоря Гоя та одинадцятикласника училища Мирослава Левковича.
   У естафетній гонці переміг збірний екіпаж у складі Дукача, Стецків, Оболончика та Захарківа. ІІ місце посіли Мандзій, Шхумова, Радченков і Собота, третє – Стахів, Смага, Дмитро Семенов та Назар Децик (обидва 10 кл. ЛУФК).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців