47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Наталія Драбінська – переможниця Кубка України з санного спорту


     Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Наталія Драбінська (на фото) стала переможницею Кубка України з санного спорту, який 23-24 жовтня 2016р. відбувся на санно-бобслейній трасі м.Сігулди (Латвія). Результат Наталії за сумою двох зїздів 1.29,223хв. Лише 0,447сек поступилася Наталії ще одна вихованка училища, його минулорічна випускниця Анна Харчос. Обидві дівчини вперше подолали норматив майстра спорту України, що є для них додатковою нагородою. Бронзовою призеркою національного Кубка стала третьокурсниця училища Дарія Гула.
Серед чоловіків у з’їздах на одномісних санях перемогу здобув львів’янин Антон Дукач, на другому місці представник тернопільщини Андрій Мандзій, на третьому – ще один львів’янин Ігор Стахів. Серед екіпажів двомісних саней перемогу здобули кременчанин Олександр Оболончик та вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.). Срібними призерами змагань стали кременчани Владислав Братусь та Олександр Гібський, бронзовими медалями вшановані студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота.
У командній естафеті найкращий час показав збірний екіпаж у складі Дукача, Драбінської, Оболончика та Захарківа. Слідом за ними фінішували Мандзій, Харчос, Братусь і Гібський. На третьому місці збірна Львівщини у складі Стахіва, Гули, Радченкова та Соботи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців