ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Наталія Драбінська – переможниця Кубка України з санного спорту


     Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Наталія Драбінська (на фото) стала переможницею Кубка України з санного спорту, який 23-24 жовтня 2016р. відбувся на санно-бобслейній трасі м.Сігулди (Латвія). Результат Наталії за сумою двох зїздів 1.29,223хв. Лише 0,447сек поступилася Наталії ще одна вихованка училища, його минулорічна випускниця Анна Харчос. Обидві дівчини вперше подолали норматив майстра спорту України, що є для них додатковою нагородою. Бронзовою призеркою національного Кубка стала третьокурсниця училища Дарія Гула.
Серед чоловіків у з’їздах на одномісних санях перемогу здобув львів’янин Антон Дукач, на другому місці представник тернопільщини Андрій Мандзій, на третьому – ще один львів’янин Ігор Стахів. Серед екіпажів двомісних саней перемогу здобули кременчанин Олександр Оболончик та вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.). Срібними призерами змагань стали кременчани Владислав Братусь та Олександр Гібський, бронзовими медалями вшановані студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота.
У командній естафеті найкращий час показав збірний екіпаж у складі Дукача, Драбінської, Оболончика та Захарківа. Слідом за ними фінішували Мандзій, Харчос, Братусь і Гібський. На третьому місці збірна Львівщини у складі Стахіва, Гули, Радченкова та Соботи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті