47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Наталія Драбінська – переможниця Кубка України з санного спорту


     Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Наталія Драбінська (на фото) стала переможницею Кубка України з санного спорту, який 23-24 жовтня 2016р. відбувся на санно-бобслейній трасі м.Сігулди (Латвія). Результат Наталії за сумою двох зїздів 1.29,223хв. Лише 0,447сек поступилася Наталії ще одна вихованка училища, його минулорічна випускниця Анна Харчос. Обидві дівчини вперше подолали норматив майстра спорту України, що є для них додатковою нагородою. Бронзовою призеркою національного Кубка стала третьокурсниця училища Дарія Гула.
Серед чоловіків у з’їздах на одномісних санях перемогу здобув львів’янин Антон Дукач, на другому місці представник тернопільщини Андрій Мандзій, на третьому – ще один львів’янин Ігор Стахів. Серед екіпажів двомісних саней перемогу здобули кременчанин Олександр Оболончик та вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.). Срібними призерами змагань стали кременчани Владислав Братусь та Олександр Гібський, бронзовими медалями вшановані студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота.
У командній естафеті найкращий час показав збірний екіпаж у складі Дукача, Драбінської, Оболончика та Захарківа. Слідом за ними фінішували Мандзій, Харчос, Братусь і Гібський. На третьому місці збірна Львівщини у складі Стахіва, Гули, Радченкова та Соботи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх