48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Наталія Драбінська – переможниця Кубка України з санного спорту


     Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Наталія Драбінська (на фото) стала переможницею Кубка України з санного спорту, який 23-24 жовтня 2016р. відбувся на санно-бобслейній трасі м.Сігулди (Латвія). Результат Наталії за сумою двох зїздів 1.29,223хв. Лише 0,447сек поступилася Наталії ще одна вихованка училища, його минулорічна випускниця Анна Харчос. Обидві дівчини вперше подолали норматив майстра спорту України, що є для них додатковою нагородою. Бронзовою призеркою національного Кубка стала третьокурсниця училища Дарія Гула.
Серед чоловіків у з’їздах на одномісних санях перемогу здобув львів’янин Антон Дукач, на другому місці представник тернопільщини Андрій Мандзій, на третьому – ще один львів’янин Ігор Стахів. Серед екіпажів двомісних саней перемогу здобули кременчанин Олександр Оболончик та вихованець училища Роман Захарків (вип. 2011р.). Срібними призерами змагань стали кременчани Владислав Братусь та Олександр Гібський, бронзовими медалями вшановані студенти ІІІ курсу училища Роман Радченков та Орест Собота.
У командній естафеті найкращий час показав збірний екіпаж у складі Дукача, Драбінської, Оболончика та Захарківа. Слідом за ними фінішували Мандзій, Харчос, Братусь і Гібський. На третьому місці збірна Львівщини у складі Стахіва, Гули, Радченкова та Соботи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі