47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На другому етапі санкарського Кубка світу Захарків двадцять перший


     Столиця двох зимових олімпіад 1932 та 1980 рр. – американське містечко Лейк-Плесід у штаті Нью-Йорк 2-3 грудня 2016р. приймала ІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на двомісних санях український екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип.2011р.) посів 21 місце.
До основної сітки Кубка світу відібралась ще одна вихованка училища Олена Стецків (вип.2011р.), однак у першому ж з’їзді не фінішувала.
Лише 0,051сек забракло кременчанину Андрію Мандзію, щоб стартувати серед світової еліти. У Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу Мандзій посів 20 місце.
Олена Шхумова (вип.2013р.) у Кубку націй серед жінок п’ятнадцята.
Тепер санкарський бомонд переїжджає до канадського зимового курорту Вістлер, де 9-10 грудня пройде ІІІ етап світового Кубка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців