48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На другому етапі санкарського Кубка світу Захарків двадцять перший


     Столиця двох зимових олімпіад 1932 та 1980 рр. – американське містечко Лейк-Плесід у штаті Нью-Йорк 2-3 грудня 2016р. приймала ІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на двомісних санях український екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип.2011р.) посів 21 місце.
До основної сітки Кубка світу відібралась ще одна вихованка училища Олена Стецків (вип.2011р.), однак у першому ж з’їзді не фінішувала.
Лише 0,051сек забракло кременчанину Андрію Мандзію, щоб стартувати серед світової еліти. У Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу Мандзій посів 20 місце.
Олена Шхумова (вип.2013р.) у Кубку націй серед жінок п’ятнадцята.
Тепер санкарський бомонд переїжджає до канадського зимового курорту Вістлер, де 9-10 грудня пройде ІІІ етап світового Кубка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками