48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На урізаному етапі Кубка світу у Вістлері Стецків двадцята


    У канадському курортному містечку Вістлер, де 2010р. частково проходили змагання ХХІ зимових Олімпійських ігор, 9-10 грудня 2016р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах жінок на одномісних санях найкращий час на етапі 38,796сек показала канадська атлетка Алекс Гоф. Друге і третє місця посіли німецькі санкарки Наталі Гайзенбергер та Татьяна Хюфнер. Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип.2011р., на фото) показала двадцятий результат – 39,786сек. Олена Шхумова (вип.2013р.) на 23 місці.
У перегонах чоловіків на двомісних санях український екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця училища Романа Захарківа на 22 місці. Перемогла німецька двійка Тоні Еггерт/Саша Бенекен.
Кременчанин Андрій Мандзій фінішував тридцятим на одномісних санях.
Змагання Кубка світу у Вістлері мали дещо урізаний характер і складалися лише з однієї гонки. Це було викликано тим, що організатори змагань через негоду не зуміли вчасно доставити санки учасників з американського Лейк-Плесіду, де проходив попередній етап.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками