47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Шхумова у топ-20 етапу Кубка світу у Парк Сіті


      Американський гірськолижний курорт Парк Сіті (штат Юта) 16-17 грудня 2016р. приймав IV етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах жінок на одномісних санях двадцятку найсильніших замкнула вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип.2013р., на фото). Перемогла американка Ірін Хемлін.
У перегонах чоловіків на двомісних санях рівних не було німецькому екіпажу у складі Тобіаса Вендля та Тобіаса Артля. Українці Олександр Оболончик та Роман Захарків (вип. ЛУФК 2011р.) посіли 22 місце.
На одномісних санях серед чоловіків І місце посів росіянин Роман Репілов. Кременчанин Андрій Мандзій на 31 позиції.
Олена Стецків (вип.2011р.) в основну сітку змагань Кубка світу не потрапила, посівши 13 місце у Кубку націй.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців