47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Шхумова у топ-20 етапу Кубка світу у Парк Сіті


      Американський гірськолижний курорт Парк Сіті (штат Юта) 16-17 грудня 2016р. приймав IV етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах жінок на одномісних санях двадцятку найсильніших замкнула вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип.2013р., на фото). Перемогла американка Ірін Хемлін.
У перегонах чоловіків на двомісних санях рівних не було німецькому екіпажу у складі Тобіаса Вендля та Тобіаса Артля. Українці Олександр Оболончик та Роман Захарків (вип. ЛУФК 2011р.) посіли 22 місце.
На одномісних санях серед чоловіків І місце посів росіянин Роман Репілов. Кременчанин Андрій Мандзій на 31 позиції.
Олена Стецків (вип.2011р.) в основну сітку змагань Кубка світу не потрапила, посівши 13 місце у Кубку націй.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх