ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі на чемпіонаті Європи найкраще виступили у естафеті


   У м.Берхтесгадені (Німеччина) 5-6 січня 2017р. у програмі етапу Кубка світу з санного спорту кращі санкарі Європи розіграли і нагороди континентальної першості.
Як вже стало звично в останні роки, чемпіонат пройшов під диктовку німецьких санкарів, які зуміли вибороти три з чотирьох перших місць, які розігрувалися у Берхтесгадені. Чемпіонами Європи стали: Наталі Гайсенбергер серед жінок, Тобіас Вендль і Тоні Арльт серед чоловічих екіпажів саней-двійок та збірна Німеччини у естафетній гонці. В перегонах чоловіків на одномісних санях переміг росіянин Семен Павліченко.
Українські санкарі найкраще виступили у естафеті, де посіли 8 місце. У складі команди змагались вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип.2011р.) та Роман Захарків (вип.2011р.). Львівянам асистували кременчани Олександр Оболончик та Андрій Мандзій.
В особистій першості Олена Стецків (на фото) фінішувала сімнадцятою у з’їздах на одномісних санях, а Роман Захарків разом з Олександром Оболончиком показав такий же ж результат у перегонах на двомісних санях.
Студентка ІІІ курсу училища Дарія Гула на 25 місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафеті