47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі на чемпіонаті Європи найкраще виступили у естафеті


   У м.Берхтесгадені (Німеччина) 5-6 січня 2017р. у програмі етапу Кубка світу з санного спорту кращі санкарі Європи розіграли і нагороди континентальної першості.
Як вже стало звично в останні роки, чемпіонат пройшов під диктовку німецьких санкарів, які зуміли вибороти три з чотирьох перших місць, які розігрувалися у Берхтесгадені. Чемпіонами Європи стали: Наталі Гайсенбергер серед жінок, Тобіас Вендль і Тоні Арльт серед чоловічих екіпажів саней-двійок та збірна Німеччини у естафетній гонці. В перегонах чоловіків на одномісних санях переміг росіянин Семен Павліченко.
Українські санкарі найкраще виступили у естафеті, де посіли 8 місце. У складі команди змагались вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип.2011р.) та Роман Захарків (вип.2011р.). Львівянам асистували кременчани Олександр Оболончик та Андрій Мандзій.
В особистій першості Олена Стецків (на фото) фінішувала сімнадцятою у з’їздах на одномісних санях, а Роман Захарків разом з Олександром Оболончиком показав такий же ж результат у перегонах на двомісних санях.
Студентка ІІІ курсу училища Дарія Гула на 25 місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх