48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Смага вийшла у лідери юнацького світового рейтингу з санного спорту


    14-15 січня 2017р. австрійський Інсбрук приймав ІІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях серед дівчат віком до 18 років учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Олена Смага (на фото) посіла 7 місце і за результатами трьох етапів вийшла у лідери юнацького світового рейтингу. Олена на 24 очки випереджає американку Ешлі Фаркухарсон та на 36 – канадку Каролін Максвелл.
А в Інсбруку несподівано для всіх тріумфували італійські санкарки, які посіли чотири перших місця – перемогла ж Ханна Нідеркофлер.
У перегонах на двомісних санях серед юнаків учні училища Назар Децик (11 кл.) та Дмитро Семенов (10 кл.) показали п’ятий результат і у загальному рейтингу посідають ІІІ місце.
Серед юніорів віком до 20 років двійка у складі одинадцятикласника училища Мирослава Левковича та кременчанина Ігоря Гоя посіла 16 місце. Львів’янин Ігор Стахів фінішував двадцятим на одномісних санях серед хлопців, а третьокурсниця ЛУФК Дарія Гула – двадцять третьою серед дівчат.
Завершувала змагання в Інсбруку командна естафета. Команда України у складі Смаги, Стахіва, Гоя та Левковича на 7 місці. Перемогли австрійці, другі – німецькі санкарі, збірна Італії на третьому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі