ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Смага вийшла у лідери юнацького світового рейтингу з санного спорту


    14-15 січня 2017р. австрійський Інсбрук приймав ІІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях серед дівчат віком до 18 років учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Олена Смага (на фото) посіла 7 місце і за результатами трьох етапів вийшла у лідери юнацького світового рейтингу. Олена на 24 очки випереджає американку Ешлі Фаркухарсон та на 36 – канадку Каролін Максвелл.
А в Інсбруку несподівано для всіх тріумфували італійські санкарки, які посіли чотири перших місця – перемогла ж Ханна Нідеркофлер.
У перегонах на двомісних санях серед юнаків учні училища Назар Децик (11 кл.) та Дмитро Семенов (10 кл.) показали п’ятий результат і у загальному рейтингу посідають ІІІ місце.
Серед юніорів віком до 20 років двійка у складі одинадцятикласника училища Мирослава Левковича та кременчанина Ігоря Гоя посіла 16 місце. Львів’янин Ігор Стахів фінішував двадцятим на одномісних санях серед хлопців, а третьокурсниця ЛУФК Дарія Гула – двадцять третьою серед дівчат.
Завершувала змагання в Інсбруку командна естафета. Команда України у складі Смаги, Стахіва, Гоя та Левковича на 7 місці. Перемогли австрійці, другі – німецькі санкарі, збірна Італії на третьому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Кубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної елітиНа чемпіонаті світу з санного спорту найкраще виступили Захарків та ОболончикНа Кубку світу з натурбану у Дойчнофені Андрій Демчук у вісімці кращихУкраїнські санкарі-юніори на чемпіонаті Європи восьмі у естафетіОлена Смага продовжує лідирувати у світовому санкарському рейтингу