47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Смага продовжує лідирувати у світовому санкарському рейтингу


    У м.Оберхофі (Німеччина) 21-22 січня 2017р. відбувся IV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
У перегонах дівчат віком до 18 років на одномісних санях 8 місце у Оберхофі посіла учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Олена Смага (на фото). Після чотирьох етапів Олена продовжує лідирувати у світовому санкарському юнацькому рейтингу.
А перемогу на домашньому етапі здобули німецькі спортсменки, які зайняли увесь п’єдестал пошани – перемогла ж Джессіка Дегенхартд. Саме німкені складуть основну конкуренцію Смазі у боротьбі за Хрустальний глобус кращої молодої санкарки світу на двох останніх етапах, які пройдуть у них на батьківщині у Альтенберзі та Вінтерберзі.
Серед хлопців цієї вікової категорії у з’їздах на двомісних санях український екіпаж у складі учнів училища Дмитра Семенова (10 кл.) та Назара Децика (11 кл.) показав п’ятий результат і за сумою чотирьох етапів посідає другу сходинку у загальному заліку.
Серед дівчат-юніорок (U-20) студентка ІІІ курсу Дарія Гула фінішувала на 16 місці, а Михайло Савицький (вип.2015р.)  - на сімнадцятому серед хлопців. Також 17 місце у перегонах на двомісних санях посіли кременчанин Ігор Гой та одинадцятикласник училища Мирослав Левкович.
У командній естафеті збірна України у складі Гули, Савицького, Гоя і Левковича на восьмому місці. Перемогу здобули німецькі санкарі.
Натяжка баннера сетки Рент Принт.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Захарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійцівНа юніорському чемпіонаті Європи вихованці ЛУФК показали восьмий результат