48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Смага продовжує лідирувати у світовому санкарському рейтингу


    У м.Оберхофі (Німеччина) 21-22 січня 2017р. відбувся IV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
У перегонах дівчат віком до 18 років на одномісних санях 8 місце у Оберхофі посіла учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Олена Смага (на фото). Після чотирьох етапів Олена продовжує лідирувати у світовому санкарському юнацькому рейтингу.
А перемогу на домашньому етапі здобули німецькі спортсменки, які зайняли увесь п’єдестал пошани – перемогла ж Джессіка Дегенхартд. Саме німкені складуть основну конкуренцію Смазі у боротьбі за Хрустальний глобус кращої молодої санкарки світу на двох останніх етапах, які пройдуть у них на батьківщині у Альтенберзі та Вінтерберзі.
Серед хлопців цієї вікової категорії у з’їздах на двомісних санях український екіпаж у складі учнів училища Дмитра Семенова (10 кл.) та Назара Децика (11 кл.) показав п’ятий результат і за сумою чотирьох етапів посідає другу сходинку у загальному заліку.
Серед дівчат-юніорок (U-20) студентка ІІІ курсу Дарія Гула фінішувала на 16 місці, а Михайло Савицький (вип.2015р.)  - на сімнадцятому серед хлопців. Також 17 місце у перегонах на двомісних санях посіли кременчанин Ігор Гой та одинадцятикласник училища Мирослав Левкович.
У командній естафеті збірна України у складі Гули, Савицького, Гоя і Левковича на восьмому місці. Перемогу здобули німецькі санкарі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі