46 років1971 - 2017
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і Пилипів


       На єдиній в Україні санній трасі у м. Кременці 1-3 серпня 2017р. відбулися Всеукраїнські змагання зі спусків на санкороликах серед юніорів.
Серед юніорів віком до 19 років перемогу отримав вихованець Львівського училища фізичної культури Михайло Савицький (вип.2015р.), який сьогодні виступає за Кременець, звідки родом. Михайло на 0,095сек випередив львів’янина Ігора Стахіва. На третьому місці ще один львів’янин Андрій Лисецький.
Серед дівчат весь п’єдестал пошани за вихованками ЛУФК : I місце посіла Олена Смага (вип.2017р.), друге – Ірина Левкович (III курс), третє – Наталія Драбинська (I курс).
У командній гонці перемогла збірна команда Львівщини у складі Смаги, Лисенко та Стахіва.
Серед старших юнаків (U-17) рівних не було учневі 10 класу училища Олегу Пилипіву ( на фото). Олег на 0,161сек обійшов львів’янина Юрія Матвійчука. З третім часом фінішував Владислав Щербатко.
Серед дівчат цієї вікової категорії кращими були місцеві санкарки Юліана Туницька та Наталія Хитренко. Катерина Васильків (10 клас) посіла 4 місце.
У командній гонці перемогла збірна Тернопольскої обл. Львів’яни у складі Назара Децика (I курс), Дмитра Семенова (11 клас) та Катерини Швайко  на другому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Андрій Демчук успішно стартував на Кубку світу-2018 з натурбануЕтап у Альтенберзі для санкарів склався невдалоУ Вінтенбергу найкраще виступили Оболончик і ЗахарківУкраїнські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спортуСанкарі завершили сезон стартами у АльтенберзіСанкарі ЛУФК тестували олімпійську трасуНа завершальному етапі Кубка світу Смага не справилась з емоціямиАндрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбануУкраїнські санкарі в Обергофі виступили не найкращеСанкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шостіАндрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної еліти