47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і Пилипів


       На єдиній в Україні санній трасі у м. Кременці 1-3 серпня 2017р. відбулися Всеукраїнські змагання зі спусків на санкороликах серед юніорів.
Серед юніорів віком до 19 років перемогу отримав вихованець Львівського училища фізичної культури Михайло Савицький (вип.2015р.), який сьогодні виступає за Кременець, звідки родом. Михайло на 0,095сек випередив львів’янина Ігора Стахіва. На третьому місці ще один львів’янин Андрій Лисецький.
Серед дівчат весь п’єдестал пошани за вихованками ЛУФК : I місце посіла Олена Смага (вип.2017р.), друге – Ірина Левкович (III курс), третє – Наталія Драбинська (I курс).
У командній гонці перемогла збірна команда Львівщини у складі Смаги, Лисенко та Стахіва.
Серед старших юнаків (U-17) рівних не було учневі 10 класу училища Олегу Пилипіву ( на фото). Олег на 0,161сек обійшов львів’янина Юрія Матвійчука. З третім часом фінішував Владислав Щербатко.
Серед дівчат цієї вікової категорії кращими були місцеві санкарки Юліана Туницька та Наталія Хитренко. Катерина Васильків (10 клас) посіла 4 місце.
У командній гонці перемогла збірна Тернопольскої обл. Львів’яни у складі Назара Децика (I курс), Дмитра Семенова (11 клас) та Катерини Швайко  на другому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанці