47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі розпочали олімпійський сезон


       У м.Інсбруку (Австрія) стартами І етапу Кубка світу, участь у яких взяли і українські спортсмени, 18-19 листопада 2017р. розпочався олімпійський сезон у санному спорті.
Власне за результатами Кубка світу будуть розігруватись ліцензії для участі у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх у корейському Пхьончхані.
У з’їздах жінок на одномісних санях весь п’єдестал пошани зайняли німецькі санкарки – перемогла дворазова олімпійська чемпіонка 2014р. Наталі Гайзенбергер.
Українки до основної сітки Кубка (24 кракщих) не потрапили. У Кубку націй, який є кваліфікацією до Кубка світу, Олена Шхумова посіла 25 місце, Дарія Гула – тридцять третє, Олена Стецків – тридцять п’яте. Усі троє дівчат є вихованками Львівського училища фізичної культури.
Серед чоловіків І місце посів росіянин Семен Павліченко, який зумів випередити австрійця Вольфганга Кіндла та німця Фелікса Лоха.
Кременчанин Андрій Мандзій у Кубку націй посів 22 місце, Антон Дукач зі Львова – двадцять сьоме, ще один кременчанин Михайло Савицький (випускник ЛУФК 2015р.) – сорок перше.
Найкраще серед українців у Інсбруку виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця ЛУФК Романа Захарківа (на фото). Українська двійка на Кубку світу посіла 21 місце заробила необхідні олімпійські рейтингові очки.
Завершувала змагання І етапу командна естафета, у якій почергово стартують жінки, чоловіки на одномісних санях та завершує чоловіча двійка.
У естафеті збірна України у складі Шхумової, Мандзія, Оболончика та Захарківа посіла 11 місце. Перемогу прогнозовано здобули німецькі санкарі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців