47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі розпочали олімпійський сезон


       У м.Інсбруку (Австрія) стартами І етапу Кубка світу, участь у яких взяли і українські спортсмени, 18-19 листопада 2017р. розпочався олімпійський сезон у санному спорті.
Власне за результатами Кубка світу будуть розігруватись ліцензії для участі у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх у корейському Пхьончхані.
У з’їздах жінок на одномісних санях весь п’єдестал пошани зайняли німецькі санкарки – перемогла дворазова олімпійська чемпіонка 2014р. Наталі Гайзенбергер.
Українки до основної сітки Кубка (24 кракщих) не потрапили. У Кубку націй, який є кваліфікацією до Кубка світу, Олена Шхумова посіла 25 місце, Дарія Гула – тридцять третє, Олена Стецків – тридцять п’яте. Усі троє дівчат є вихованками Львівського училища фізичної культури.
Серед чоловіків І місце посів росіянин Семен Павліченко, який зумів випередити австрійця Вольфганга Кіндла та німця Фелікса Лоха.
Кременчанин Андрій Мандзій у Кубку націй посів 22 місце, Антон Дукач зі Львова – двадцять сьоме, ще один кременчанин Михайло Савицький (випускник ЛУФК 2015р.) – сорок перше.
Найкраще серед українців у Інсбруку виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця ЛУФК Романа Захарківа (на фото). Українська двійка на Кубку світу посіла 21 місце заробила необхідні олімпійські рейтингові очки.
Завершувала змагання І етапу командна естафета, у якій почергово стартують жінки, чоловіки на одномісних санях та завершує чоловіча двійка.
У естафеті збірна України у складі Шхумової, Мандзія, Оболончика та Захарківа посіла 11 місце. Перемогу прогнозовано здобули німецькі санкарі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанці