48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК стартували на молодіжному Кубку світу


      У м.Оберхофі (Німеччина) 7-10 грудня 2017р. спареними І та ІІ етапами стартував молодіжний Кубок світу з санного спорту.
Традиційно молоді санкарі на цих престижних світових стартах змагаються у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки і дівчата віком до 18 років.
Найкраще серед українських юніорів у Оберхофі виступили львів’яни Ігор Гой та цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Мирослав Левкович (на фото). На першому етапі хлопці показали дванадцятий результат, на другому-піднялися на сходинку вище.
Одна з лідерок минулорічного юнацького сезону, колишня однокласниця Мирослава Олена Смага юніорський етап своєї спортивної кар’єри розпочала з 23 і 22 місць відповідно.
Випускник училища 2015р., кременчанин Михайло Савицький, який вже встиг пройти підготовку у складі національної збірної, у з’їздах на одномісних санях фінішував двадцять другим на першому етапі і шістнадцятим на другому. Львів’янин Ігор Стасів посів 20 і 19 місця.
Для санкарів юнацької вікової категорії Катерини Васильків (11кл.) і Романа Пилипіва (10 кл.) змагання Кубка були прем’єрними у їхній спортивній кар’єрі. Катерина дебютувала з 29 і 30 місць, Роман на першому етапі був тридцять другим, на другому не фінішував.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі