47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Оболончик і Захарків у Обергофі увійшли у двадцятку найсильніших


      У м.Обергофі (Німеччина), яке є популярним зимовим курортом і спортивним центром, 13-14 січня 2018р. відбувся VII етап Кубка світу з санного спорту.
Найкраще з українців у Обергофі виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарків (вип.2011р.) – обидвоє на фото, який вперше у цьому сезоні увійшов у двадцятку найсильніших і посів 19 місце. Молодіжний екіпаж української збірної, який склали вихованці училища Роман Радченков (ІІІ курс) та Орест Собота (вип.2017р.), показав двадцять перший результат.
Слід відзначити і молодого львів’янина Антона Дукача, який поступово набирає добру форму. Антон посів 24 місце у з’їздах на одномісних санях, але його відставання від переможця, дворазового олімпійського чемпіона Сочі-2014 Фелікса Лоха (Німеччина) склало лише 1,293 сек.
Не радують поки що своїми результатами українські санкарки. І Олена Шхумова (вип. ЛУФК 2013р.), і Олена Стецків (вип.2011р.) до основної сітки світового Кубка, знову не потрапили і у кваліфікаційному заїзді Кубка націй посіли 18 і 21 місця відповідно.
Завершувалися змагання VII етапу естафетною гонкою. Збірна України у складі Шхумової, Дукача, Оболончика та Захарківа посіла 11 місце. Прогнозовано перемогли німецькі санкарі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх