48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Оболончик і Захарків у Обергофі увійшли у двадцятку найсильніших


      У м.Обергофі (Німеччина), яке є популярним зимовим курортом і спортивним центром, 13-14 січня 2018р. відбувся VII етап Кубка світу з санного спорту.
Найкраще з українців у Обергофі виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарків (вип.2011р.) – обидвоє на фото, який вперше у цьому сезоні увійшов у двадцятку найсильніших і посів 19 місце. Молодіжний екіпаж української збірної, який склали вихованці училища Роман Радченков (ІІІ курс) та Орест Собота (вип.2017р.), показав двадцять перший результат.
Слід відзначити і молодого львів’янина Антона Дукача, який поступово набирає добру форму. Антон посів 24 місце у з’їздах на одномісних санях, але його відставання від переможця, дворазового олімпійського чемпіона Сочі-2014 Фелікса Лоха (Німеччина) склало лише 1,293 сек.
Не радують поки що своїми результатами українські санкарки. І Олена Шхумова (вип. ЛУФК 2013р.), і Олена Стецків (вип.2011р.) до основної сітки світового Кубка, знову не потрапили і у кваліфікаційному заїзді Кубка націй посіли 18 і 21 місця відповідно.
Завершувалися змагання VII етапу естафетною гонкою. Збірна України у складі Шхумової, Дукача, Оболончика та Захарківа посіла 11 місце. Прогнозовано перемогли німецькі санкарі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі