Санний спорт : У олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять перша

У м.Пхьончхані (Корея), де у ці дні проходять ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, 13 лютого завершилися змагання серед жінок на однамісних санях.
30 кращих санкарок світу, серед яких і вихованки Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип. 2013р.) та Олена Стецків (вип. 2011р.), у чотирьох заїздах з’ясовували, кому дістанеться титул чемпіонки у цьому виді олімпійської програми.
Подвійну перемогу здобули німецькі атлетки Наталі Гайзенбергер і Даяна Айтбергер. Для Гайзенбергер це вже третє олімпійське «золото» - два попередніх вона здобула чотири роки тому у Сочі.
Олена Шхумова (на фото) у перших двох спусках посідала 19 місце і мала всі шанси увійти у двадцятку найсильніших, однак у третьому допустилася помилок і в кінцевому результаті опинилася на 21 підсумковій позиції.
Олена Стецків мала невдалий перший заїзд, що не дозволило їй надалі конкурувати за високі місця. У фінішному протоколі Олена на 28 місці.

Санний спорт

Катерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»