47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці


    Користуючись погодою, українські санкарі проводять свої національні змагання.
21-25 лютого 2018р. у Кременці відбувся чемпіонат України. Змагання пройшли за участі усіх учасників недавніх зимових Олімпійських ігор у Кореї. Між ними і розгорнулася боротьба за головні трофеї.
Серед жінок на одномісних санях перемогла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) її перевага над Оленою Шхумовою (вип. 2013р.) склала лише 0,089 сек. Третій час показала відкриття сезону – юна кременчанка Юліана Туницька, а 4, 5 і 6 місця посіли вихованки училища Олена Смага (вип. 2017р.), Дарія Гула (вип. 2017р.) і Катерина Васильків (11кл).
Серед чоловіків чемпіонський титул розіграли кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач – з перевагою у 0,206 сек перемогу здобув господар траси. Вихованці училища, члени юніорської збірної України Михайло Савицький (вип. 2015р.) і Роман Пилипів (10кл) посіли 5 і 6 місця.
Олімпійці Олександр Оболончик і Роман Захарків (вип. 2011р.) перемогли на двомісних санях. Слідом за ними фінішували юніори Ігор Гой і минулорічний випускник ЛУФК Мирослав Левкович.
В командній гонці перевага була за львів’янами у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Ігора Стахіва і Андрія Лисецького. Кременчани другі, а юніорська збірна Львівщини, за яку виступали Олена Смага, Роман Пилипів, Роман Радченков (ІІІ курс) і Ростислав Левкович – на третьому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу