48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками


           19-20 лютого 2018р. у м.Кременці відбувся І етап Кубка України з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях серед жінок перемогу здобула учасниця недавньої корейської олімпіади, вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Лише 0,017сек поступилась переможниці ще одна вихованка училища Галина Куречко (вип. 2011р., на фото), яка останні роки активно не змагалась, а третє місце посіла також олімпійка Олена Шхумова (вип. 2013р.).
Серед чоловіків напружена боротьба розгорнулась між членами олімпійської збірної України кременчанином Андрієм Мандзієм та львів’янином Антоном Дукачом. З перевагою у 0,174сек за сумою двох заїздів переміг Андрій Мандзій. Студент ІІІ курсу училища Роман Радченков посів ІІІ місце.
І серед екіпажів двомісних саней рівних не було олімпійцям Олександру Оболончику і вихованцю ЛУФК Роману Захарківку (вип. 2011р.).
 Львів’яни Олена Стецків, Антон Дукач, Ігор Стахів і Андрій Лисецький перемогли і в гонці. Другими фінішували кременчани, а третє місце посіла молодіжна збірна Львівської обл. у складі третьокурсників училища Ірини Левкович і Романа Радченкова, одинадцятикласника Дмитра Семенова та учня 10 класу Романа Пилипіва.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками