48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спорту


     У м.Кременці 5 – 8 серпня 2018р. відразу за юніорською першістю відбувся літній чемпіонат України з санного спорту у з’їздах на санкороликах.
Серед жінок у з’їздах на одномісних санях літньою чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото). Друге місце посіла місцева санкарка Юліана Туницька, третьою фінішувала Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.). Першокурсниця Катерина Васильків показала четвертий результат.
Серед чоловіків рівних не було львів’янину Антону Дукачу. Відразу за переможцем розмістилися кременчани Андрій Мандзій і Олександр Оболончик. Одинадцятикласник училища Роман Пилипів, переможець юніорської першості, посів 5 місце.
У командній гонці перемогу здобула команда Кременця. Збірна Львівської обл.-І у складі Стецків, Дукача і Ігора Стахіва на ІІ місці, збірна Львівщини-ІІ (Пилипів, Смага, Мирослав Левкович (вип. 2017р.)) – третя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі