48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Катерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018


     У м.Кременці 9-12 серпня 2018р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Кубок Бони» зі спусків на санкороликах. Цьогоріч в гості до українських санкарів приїхали гості з Польщі та Болгарії.
У з’їздах на одномісних санях переможницею Кубка серед жінок стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Катерина Васильків (на фото). Катерина на 0,12сек випередила іншу львів’янку Ясмін Ель Дафраї та на 0,28сек одну з лідерок національної збірної Олену Шхумову (вип. ЛУФК 2013р.).
Серед чоловіків перемогу здобув кременецький санкар Андрій Мандзій, який на 0,26сек був швидший за львів’янина Антона Дукача.
В категорії юніорів переміг минулорічний випускник училища Мирослав Левкович. Серед дівчат-юніорок найкращий час показала господарка змагань Юліана Туницька. Вихованки ЛУФК Олена Смага (вип.2017р.) і Наталія Драбінська (ІІ курс) посіли друге та третє місця відповідно.
Серед хлопців юнацької вікової категорії рівних не було учневі 11 класу училища Роману Пилипіву.
Восьмикласники Богдан Бабура та Анна Шкрет стали найкращими серед молодших юнаків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафеті