48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світу


У м.Парк-Сіті (штат Юта, США) 5-6 грудня 2018р. спусками І етапу розпочався молодіжний Кубок світу з санного спорту.
Традиційно кращі молоді санкарі світу на цих престижних світових стартах змагаються у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки і дівчата віком до 18 років.
Для участі у двох американських етапах Кубка (наступний пройде відразу після першого – 7-8 грудня) у США вилетіла нечисельна українська збірна на чолі з вчителем санного спорту Львівського училища фізичної культури Олегом Жеребецьким (на фото). Основу команди склали вихованці ЛУФК.
Найкраще у Парк-Сіті виступив екіпаж саней-двійок у складі вихованця училища Мирослава Левковича (вип. 2017р.) та кременчанина Ігора Гоя, який посів 5 місце. Переможцями заїздів – німецькому дуету хлопці поступилися лише 1,176 сек.
Олена Смага (вип. 2017р.) фінішувала шістнадцятою серед дівчат-юніорок на одномісних санях.
У юнацькій віковій категорії єдиним представником від України був учень 11 класу училища Роман Пилипів. У з’їздах на одномісних санях Роман показав десятий результат.
Завершували етап командні змагання. Збірна України у складі Смаги, Пилипіва, Гоя і Левковича посіла 7 місце.
Початок нового санкарського сезону ознаменувався дебютом змагань на двомісних санях серед дівчат. Це сталося тому, що старти на санях-двійках включені у програму ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які 2020р. відбудуться у м.Лозанні, що у Швейцарії. Переможцями перших історичних стартів стали канадки Келтлін Неш і Наталі Корлесс. Українки у цьому новому виді санкарських змагань участі не брали. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі