48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших


7-8 грудня 2018р. у Олімпійському парку штату Юта (США), що у містечку Парк-Сіті, відбувся ІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
Як відомо, змагання Кубка світу серед молоді проходять у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років і юнаки до 18 років.
У з’їздах на одномісних санях серед юнаків 9 місце посів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Словацькому санкарю Маріану Скупеку, який переміг на етапі, Роман поступився лише 1,274 сек.
Нагадаємо, що і на першому етапі, який відбувся у Парк-Сіті напередодні, Роман замкнув десятку найсильніших.
Серед юніорів екіпаж саней-двійок, який склали минулорічний випускник училища Мирослав Левкович і кременчанин Ігор Гой, посів 6 місце.
Олена Смага (вип. 2017р.) фінішувала п’ятнадцятою на одномісних санях серед дівчат-юніорок.
Завершували старти у Парк-Сіті командні змагання. Збірна команда України у складі Смаги, Пилипіва, Гоя та Левковича посіла 5 місце. Перемогу прогнозовано здобула німецька «молодіжка». 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафеті