48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків набирає форму


Столиця XV зимової олімпіади 1988р. м.Калгарі (Канада) 7-8 грудня 2018р. приймала ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
Вперше з початку сезону всі українські санкарі вдало пройшли кваліфікацію під час Кубку націй і відібрались до основної сітки світового Кубка.
У з’їздах жінок на одномісних санях вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) посіла 24 місце. Подвійну перемогу здобули німецькі санкарки Юлія Таубітц і Наталі Гайзенбергер.
Серед чоловіків кременчанин Андрій Мандзій і львів’янин Антон Дукач розмістилися поруч і посіли 27 і 28 місця відповідно. Екіпаж саней-двійок у складі львів’ян Ігора Стахіва і Андрія Лисецького закінчив змагання на 16 місці.
Завершувала старти у Калгарі естафетна гонка. Збірна України фінішувала десятою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Смага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородами