48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків набирає форму


Столиця XV зимової олімпіади 1988р. м.Калгарі (Канада) 7-8 грудня 2018р. приймала ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
Вперше з початку сезону всі українські санкарі вдало пройшли кваліфікацію під час Кубку націй і відібрались до основної сітки світового Кубка.
У з’їздах жінок на одномісних санях вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) посіла 24 місце. Подвійну перемогу здобули німецькі санкарки Юлія Таубітц і Наталі Гайзенбергер.
Серед чоловіків кременчанин Андрій Мандзій і львів’янин Антон Дукач розмістилися поруч і посіли 27 і 28 місця відповідно. Екіпаж саней-двійок у складі львів’ян Ігора Стахіва і Андрія Лисецького закінчив змагання на 16 місці.
Завершувала старти у Калгарі естафетна гонка. Збірна України фінішувала десятою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими