48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафеті


12-13 січня 2019р. у м. Сігулді (Латвія) відбувся VІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах жінок на одномісних санях 18 місце на етапі посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Відставання Олени від переможниці – росіянки Татьяни Іванової склало 1,722сек.
Кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач показали 27-ий і 28-ий результати в перегонах серед чоловіків. Екіпаж саней-двійок Ігор Стахів/Андрій Лисецький фінішував сімнадцятим.
У естафеті збірна України, за яку виступала і Стецьків, на 5 місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими