49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : В урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцята


У м.Альтенберзі (Німеччина) 2-3 лютого 2019р. відбувся VІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях 12 місце серед жінок посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.).
Із-за поганих погодних умов у жіночих перегонах відбувся тільки один з’їзд (звично – два). За його результатами перемогла італійка Сандра Робатшер. Олена відстала на 0,552сек.
З тієї ж причини у Альтенберзі була відмінена командна естафета.
      В змаганнях чоловіків екіпаж двомісних саней Ігор Стахів/Андрій Лисецький посів 16 місце. Андрій Мандзій і Антон Дукач на одномісних санях показали відповідно 25 і 28 результати. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді