48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : В урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцята


У м.Альтенберзі (Німеччина) 2-3 лютого 2019р. відбувся VІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях 12 місце серед жінок посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.).
Із-за поганих погодних умов у жіночих перегонах відбувся тільки один з’їзд (звично – два). За його результатами перемогла італійка Сандра Робатшер. Олена відстала на 0,552сек.
З тієї ж причини у Альтенберзі була відмінена командна естафета.
      В змаганнях чоловіків екіпаж двомісних саней Ігор Стахів/Андрій Лисецький посів 16 місце. Андрій Мандзій і Антон Дукач на одномісних санях показали відповідно 25 і 28 результати. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими