48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу


Молоді санкарі стартами VІ етапу молодіжного Кубка світу у німецькому Оберхофі (15-16 лютого 2019р.) завершили міжнародний змагальний сезон.
За результатами 6 етапів в категорії юнаків – спортсменів віком до 18 років десятку кращих у одномісних санях замкнув учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). В активі Романа 155 залікових балів, найкращим санкарем-одиночником у цій віковій категорії став латвієць Гінтс Берзінс.
В рейтингу дівчат 8 місце посіла кременчанка Юліана Туницька. Слід сказати, що Юліана Туницька взяла участь тільки у трьох останніх етапах Кубка світу (Санкт-Моріц, Вінтерберг і Оберхоф).
Тільки на одному етапі юнацького Кубка – у Санкт-Моріці (Швейцарія) змагався екіпаж двомісних дівочих саней у складі одинадцятикласниці Каріни Юзвяк та учениці 9 класу ЛУФК Олександри Мох. На інші банально не знайшлося коштів. В загальному заліку дівчата на 15 місці.
Усі названі санкарі є кандидатами на участь у ІІІ юнацьких зимових Олімпійських іграх 2020р. у м.Санкт-Моріці.
    Серед юніорів (вік до 20 років) українська пара Ігор Гой (м.Кременець)/Мирослав Левкович (вип. ЛУФК 2017р.) серед екіпажів двомісних саней на 6 місці. Олена Смага (вип. 2017р.) сімнадцята серед дівчат на одномісних санях. Збірна України у командній гонці також шоста. Приємно, що на всіх шести етапах в командній гонці участь брав і Роман Пилипів. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Санний спорт

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими