49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту


На санно-бобслейній трасі м.Сігулди, що у Латвії, 20-21 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юніорів.
У з’їздах на одномісних санях срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Переможцю - львів’янину Ігору Стахіву Роман поступився лише 0,299сек. П’яте місце посів восьмикласник училища Даниїл Марціновський.
Серед дівчат перемогу здобула кременчанка Юліана Туницька. Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.) показала результат на 0,05сек гірший і посіла друге місце.
На двомісних санях чемпіонами України стали кременчанин Ігор Гой та вихованець училища Мирослав Левкович (вип. 2017р.). Друге місце посів екіпаж у складі Ігора Стахіва та Романа Пилипіва, третє – юні львів’яни Даниїл Марціновський і Ростислав Левкович.
Завершувала змагання командна естафета. Перемогу у цьому видовищному виді змагань здобула збірна Львівської обл. у складі Стахіва, Смаги, Марціновського та Левковича Ростислава. Збірний колектив львів’ян і кременчан Олександр Сохацький, Юліана Туницька, Ігор Гой і Мирослав Левкович посів ІІ місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді